De gratis Advertentie site van Roosendaal en omgeving
Welkom, Gast
  • Registreren
  • Aanmelden
  • Verlanglijstje
Registreren Aanmelden
Plaats advertentie
  • Alle categorieën
  • Antiek en Kunst
  • Audio, Tv en Foto
  • Auto diversen
  • Auto-onderdelen
  • Autos
  • Boeken
  • Caravans en Kamperen
  • Cds en Dvds
  • Computers en Software
  • Contacten en Berichten
  • Diensten en Vakmensen
  • Dieren en Toebehoren
  • Diversen
  • Doe-het-zelf en Verbouw
  • Fietsen en Brommers
  • Hobby en Vrije tijd
  • Huis en Inrichting
  • Huizen en Kamers
  • Kinderen en Babys
  • Kleding | Dames
  • Kleding | Heren
  • Motoren
  • Muziek en Instrumenten
  • Postzegels en Munten
  • Sieraden, Tassen en Uiterlijk
  • Spelcomputers en Games
  • Sport en Fitness
  • Telecommunicatie
  • Tickets en Kaartjes
  • Tuin en Terras
  • Vacatures
  • Vakantie
  • Verzamelen
  • Watersport en Boten
  • Witgoed en Apparatuur
  • Zakelijke goederen
Kies categorie
De gratis Advertentie site van Roosendaal en omgeving
  • Welkom, Gast language()->render(); ?>
  • Home
  • Kopen
  • Verkopen
  • Verlanglijstje
  • Registreren / Aanmelden
  1. Home
  2. Kleding | Heren
  3. Overige Herenkleding
ID: 33141

La Siesta La Siesta MODESTA Hangmat (1 persoons)

€69,90

Geen aanbiedingen geplaatst
Verlanglijstje
Verslag
  • Verkoper

Verkoper info

Sportbay.nl
Adres: Amsterdam
Visit Website
Contact Verkoper
Andere items van verkoper
  • Omschrijving
Omschrijving

De La Siesta Modesta is een mooie hangmat met een zomerse uitstraling. Hij is gemaakt van 100% katoen en is te verkrijgen in de kleuren bruin of ecru. Met deze hangmat kun je heerlijk relaxen en droom je gauw weg alsof je op een tropisch eiland zit of een andere mooie omgeving. Door de natuurlijke materialen en de effen kleur heeft het een klassieke en elegante uitstraling. Maximaal draagvermogen van deze hangmat is 120 kg. 

Hoe hangt u een hangmat op?

Voordat u een hangmat kunt gebruiken, moet u de hangmat op een geschikte plek ophangen. U kunt hiervoor een standaard gebruiken waar u de hangmat in kunt plaatsen of de hangmat ophangen tussen bijvoorbeeld twee bomen. Hiervoor heeft u nog extra touwen nodig. Bij het ophangen van een hangmat moet u ervoor zorgen dat de ophangkoorden zo recht mogelijk lopen. Dus niet verdraaien of samenknopen! Vervolgens zorgt u ervoor dat de hangmat doorhangend wordt opgehangen en dat de hangmat op een hoogte van 20 tot 40 centimeter boven de grond hangt wanneer u plaats neemt in de hangmat. Een hangmat rekt meestal 5 tot 10 procent uit, dus dat is iets om rekening mee te houden tijdens het ophangen.

Plaatsnemen in uw hangmat:

Hangt uw hangmat stevig? Dan kunt u vanaf nu gaan relaxen! Het beste kunt u in een hangmat stappen door met uw rug voor de hangmat te gaan staan, de hangmat met uw handen vast te pakken en vervolgens te gaan zitten. Vervolgens kunt u een comfortabele houding aannemen. In een klassieke hangmat ligt u diagonaal het meest comfortabel. Uitstappen doet u door eerst uw benen buiten de hangmat te plaatsen. Let op! Plaats nooit eerst uw voeten in de hangmat, ga geen turnoefeningen doen en plaats ook nooit uw hoofd tussen de touwen.


  • Contact
  • FAQ
  • Gebruiksvoorwaarden en Privacyverklaring.
  • Privacy Policy